+Get This!
Ta strona wykorzystuje cookies w celu świadczenia usług jak najlepszej jakości. Przeczytaj o polityce plików cookie. Zamknij lub Zamknij i nie pokazuj więcej
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląskO firmieSeparatorBHP i PPożSeparatorStojakiSeparatorSuszarkiHeader2
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk

Naszą stronę odwiedziło już 2772924 osób.O firmie


Ludzie o firmie Firma Usługowo-Handlowa "VISTA" S.C. działająca od 1996 roku przedstawia informację i ofertę dotyczącą działalności, a także zaprasza do korzystania z naszych usług Dyrektorów , Właścicieli Firm, Prezesów i klientów indywidualnych ceniących sobie wysoki standard usług, wieloletnie doświadczenie, przystępne ceny i terminowość w realizacji zleceń.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej, szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej i wszystkich szkoleń związanych z bhp i ppoż. dla wszystkich grup pracowniczych . Posiadamy własny ośrodek szkolenia "VISTA" działający na podstawie wpisu do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Mysłowice ewidencji placówek kształcenia ustawicznego, gdzie nasi wykwalifikowani specjaliści, szybko i sprawnie przeprowadzą szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym. Szkolenia prowadzimy też u klienta lub w ośrodkach na terenie całego kraju. Odpowiedni poziom szkoleń gwarantuje wykwalifikowana kadra, odpowiednie materiały, nowoczesny sprzęt ułatwiający przyswajanie wiedzy oraz miła atmosfera. Olbrzymie grono zadowolonych i powracających klientów świadczy o naszym profesjonalizmie. Każde szkolenie kończy się egzaminem i otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zgodnego z rozporządzeniem MEN.

Firma "VISTA" oferuje również kompleksowe nowoczesne wyposażenie narciarni produkowane specjalnie pod zamówienie klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych usług zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych linków.Złote myśli logo

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Pracujemy 24 godziny, 366 dni w roku.

Z nami bezpieczniej 24 godziny na dobę, 366 dni w roku.

Jesteśmy po to aby pomóc innym i dbać o bezpieczeństwo Twoich pracowników.

BHP Szkolenia Okresowe Katowice Mysłowice Śląsk

BHP i PPOŻ, Ryzyko Zawodowe, Doradztwo BHP