+Get This!
Ta strona wykorzystuje cookies w celu świadczenia usług jak najlepszej jakości. Przeczytaj o polityce plików cookie. Zamknij lub Zamknij i nie pokazuj więcej
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląskO firmieSeparatorBHP i PPożSeparatorStojakiSeparatorSuszarkiHeader2
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk

Naszą stronę odwiedziło już 2819456 osób.Szkolenia z BHP... na tellebimach

11 marzec 2013

Pod koniec stycznia w kopalni Sośnica-Makoszowy uruchomiono jeden z najnowocześniejszych w Kompanii Węglowej systemów audiowizualnych - poinformowało portal góniczy nettg.pl biuro prasowe spółki. Na telebimach umieszczonych w cechowniach wyświetlane są filmy i animacje poświęcone bezpieczeństwu pracy. Wprowadzenie takiego rozwiązania ma przede wszystkim na celu dotarcie do świadomości młodych górników.

Nowoczesne telebimy zainstalowano w trzech cechowniach znajdujących się na Ruchu Sośnica, Ruchu Makoszowy oraz w szybie Bojków, gdzie również zjeżdżają górnicy. Nowy system audiowizualny kopalni Sośnica-Makoszowy jest w pełni skomputeryzowany i kompatybilny z całym systemem wizualnym Kompanii Węglowej. Umożliwia nadawanie audycji, filmów i animacji poświęconych bezpieczeństwu pracy. Decyzja o montażu nowoczesnych telebimów nie była przypadkowa. Multimedialne prezentacje skierowane są do wszystkich górników kopalni, ale w szczególności do młodych pracowników. Okazuje się, że aż 39 proc. załogi kopalni Sośnica-Makoszowy, to osoby, których staż pracy nie przekracza pięciu lat. Tylko w zeszłym roku kopalnia przyjęła do pracy 720 nowych pracowników.

- Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego szukaliśmy nowych pomysłów na uzupełnienie tradycyjnych szkoleń bhp. Do młodych ludzi, wychowanych w erze multimediów łatwiej dotrzeć za pomocą filmów i nowoczesnych treści wyświetlanych na ekranie - mówi Grzegorz Mendakiewicz, dyrektor kopalni Sośnica-Makoszowy.

Zdrodlo: nettg.pl

Utworzony o 13:52

BHP Szkolenia Okresowe Katowice Mysłowice Śląsk

BHP i PPOŻ, Ryzyko Zawodowe, Doradztwo BHP