+Get This!
Ta strona wykorzystuje cookies w celu świadczenia usług jak najlepszej jakości. Przeczytaj o polityce plików cookie. Zamknij lub Zamknij i nie pokazuj więcej
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląskO firmieSeparatorBHP i PPożSeparatorStojakiSeparatorSuszarkiHeader2
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk

Naszą stronę odwiedziło już 2819456 osób.Odkurzacz od inspektora pracy za przestrzeganie norm bhp

11 marzec 2013

Inspekcja pracy nagrodziła firmy, które przestrzegają norm bhp. W nagrodę dostały... odkurzacze.

Małgorzata Porażyńska, p.o. okręgowy inspektor pracy, dziś (15.02) rano wyróżniła sześciu pracodawców z naszego województwa. - Osiągnęli najlepsze wyniki w naszym programie prewencyjnym, adresowanym do zakładów specjalizujących się w przetwórstwie tworzyw sztucznych - mówi Katarzyna Pietraszak, rzeczniczka bydgoskiej PIP. - Nagrodziliśmy firmy, które dbają o najwyższe standardy pracy w zakresie przestrzegania przepisów bhp.

Inspektorzy przeprowadzili w przedsiębiorstwach audyt. - Kontrolowaliśmy firmy kilkakrotnie - wyjaśnia Pietraszak. - Gdy wykrywaliśmy nieprawidłowości, pomagaliśmy je eliminować, dostosowując maszyny i zakład do najwyższych standardów.

Wśród sześciu wyróżnionych firm jest jedna bydgoska - Plastpur. W gronie laureatów znalazły się też: Kor-Plast z Białych Błot, Buster z Inowrocławia, PPU Forta z Brzozy, firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Rygielski Ryszard z Nakła oraz włocławska firma Anwis.

W nagrodę przedsiębiorcy dostali profesjonalne odkurzacze przemysłowe.

Zrodlo: gazeta.pl

Utworzony o 13:50

BHP Szkolenia Okresowe Katowice Mysłowice Śląsk

BHP i PPOŻ, Ryzyko Zawodowe, Doradztwo BHP