+Get This!
Ta strona wykorzystuje cookies w celu świadczenia usług jak najlepszej jakości. Przeczytaj o polityce plików cookie. Zamknij lub Zamknij i nie pokazuj więcej
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląskO firmieSeparatorBHP i PPożSeparatorStojakiSeparatorSuszarkiHeader2
bhp i ppoż szkolenia, bhp katowice mysłowice śląsk

Naszą stronę odwiedziło już 2819456 osób.I Ogólnopolska Konferencja z cyklu Medycyna Pracy - BHP - Pracodawca

17 październik 2012

Konferencja pt. "Efektywne zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników w miejscu pracy" kierowana jest do właścicieli i przedstawicieli zarządów firm, managerów działów kadr, specjalistów bhp, lekarzy medycyny pracy oraz kadry kierowniczej instytucji administracji publicznej z Łodzi i województwa łódzkiego.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji? Organizatorzy zaprezentują obowiązujące przepisy z obszaru kodeksu pracy, medycyny pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, wyjaśnią kontrowersje wokół wybranych kluczowych przepisów prawnych obowiązujących pracodawcę i pracownika w zakresie przestrzegania zdrowych i bezpiecznych warunków pracy.

”Biznes mixer ” - szeroka reprezentacja przedsiębiorców skupionych w wiodących organizacjach gospodarczych – pozwoli uczestnikom dodatkowo wzbogacić udział w konferencji o możliwość nawiązania bezpośrednich osobistych kontaktów.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji: www.seka.pl w sekcji Wydarzenia.

Utworzony o 12:15

BHP Szkolenia Okresowe Katowice Mysłowice Śląsk

BHP i PPOŻ, Ryzyko Zawodowe, Doradztwo BHP